TOTO JE NÁŠ PRÍBEH

Môj syn Timo bol ako každý iný tínedžer v jeho veku. Škola, kamaráti a nejaké krúžky. Videl som sa v ňom. Chcel som však, aby mal viac možností, ako sme mali my v 70. rokoch... aby videl svet, niečo zažil, získal skúsenosti, naučil sa jazyk, spoznal nových ľudí.
Volám sa Igor Šuták. Som konateľ spoločnosti, otec a toto je náš príbeh.

Musí ísť do sveta

A nie hocikde. Chcel som, aby išiel do Kanady. Prečo práve tam? Hlavne kvôli angličtine, ktorá je tam jazykom číslo 1. Ďalej kvôli bezpečnosti a ILACu – najprestížnejšej jazykovej škole v severnej Amerike. Počul som o nej samé chvály, a ako každý rodič chcem vždy záruky.

ILAC nie je hocijaká jazyková škola. Okrem vzdelávania ponúkajú zážitky, a presne to sa mi páčilo.

Timo sa vrátil „tak trochu vymenený“. Suverénnejší, rozhľadenejší, nadšený a s kontaktami na kamarátov po celom svete.

Rozhodol som sa, že budeme ponúkať jazykové pobyty ILAC na Slovensku. Sme cieľavedomí, takže začiatkom roku 2017 sme získali oficiálne zastúpenie.

Váš príbeh môže začať

ILAC (International Language Academy of Canada) sa pýši najlepším renomé z kanadských škôl a viac ako 20 popredných amerických univerzít prijíma jej absolventov bez porovnávacích skúšok. 

ILAC  je členom niekoľkých vzdelávacích inštitúcií:

  • Canada Language Council
  • PELSA
  • CAPLS

Budete v najlepších rukách

Lektori musia mať univerzitné vzdelanie, majú dlhoročné skúsenosti s výučbou angličtiny, sú pripravení kedykoľvek študentom pomôcť a motivujú ich snívať vo veľkom.

Moderné centrá v Toronte a Vancouveri sú vybavené najmodernejšími triedami, kaviarňou, salónikom, počítačmi s rýchlym internetom, ktorý majú študenti zadarmo.

Areál školy vo Vancouveri sa nachádza v samotnom centre, neďaleko zastávok SeaBus, SkyTrain a Granville Bus, odkiaľ sa rýchlo dostanete do všetkých častí mesta.

Ocenenie ILAC
Ocenenie ILAC
Ocenenie ILAC
Ocenenie ILAC

Nesnívajte svoje sny. Prežite ich

Dajte svojim deťom to najlepšie: vzdelanie, zážitky, a skúsenosti. Pomôžeme vám vybrať jazykový pobyt v Kanade na mieru.

Prečo milujú študenti ILAC?

Rozmanitosť

ILAC navštevuje každý rok niekoľko tisíc študentov z viac ako 75 krajín sveta

100% zážitky

Zabudnite na nudu, angličtinu sa najlepšie naučíte na spoločných aktivitách

Noví priatelia

Vďaka angličtine získate desiatky nových priateľov z celého sveta