Vianočná ponuka - jazykový pobyt v Kanade pre dvoch

Darujte si pod stromček zážitky v očarujúcej Kanade, nových priateľov z celého sveta a lepšiu angličtinu s jazykovou školou, ktorá bola zvolená niekoľko rokov za sebou za najlepšiu jazykovú školu v severnej Amerike. ILAC (International Language Academy of Canada) je členom niekoľkých vzdelávacích asociácií: Canada Language Council, PELSA a CAPLS.

Táto ponuka obsahuje prvotriedny jazykový program pre dospelých, dokonca aj s minimálnou znalosťou angličtiny.

VSTÚPTE, PROSÍM

Nachádzate sa v priestoroch ILAC-u. Na tomto mieste nielenže dostanete svoju všeobecnú angličtinu na vyššiu úroveň, ale môžete sa pripraviť aj na medzinárodné jazykové skúšky (Cambridge English, TOEFL, IELTS) alebo si zdokonaliť obchodnú angličtinu.

Programy ušité na mieru

V každom študijnom programe absolvujete kurzy hlavného zamerania a voliteľné kurzy. Ak budete chcieť zmeniť zameranie voliteľných kurzov, môžete tak urobiť aj počas Vášho štúdia priamo na mieste. S výberom vhodného študijného programu Vám veľmi rada poradí naša kvalifikovaná a skúsená lektorka Alenka :-)

Kurzy hlavného zamerania

Ak je vaša jazyková úroveň na základe vstupného testu 1 -9, začínate všeobecnou angličtinou (Beginner – Higher Intermediate). V jazykových úrovniach 10 – 17 (Pre-Advanced – Proficiency) si môžete zvoliť prípravný kurz  na medzinárodné jazykové skúšky (Cambridge English, TOEFL, IELTS) alebo kurz obchodnej angličtiny.

Príklady voliteľných kurzov

  • Speaking / Listening / Grammar / Writing / Pronunciation / Vocabulary / Reading ...
  • Idioms in English
  • English through Music / English through Movies / English through Drama
  • Business English
  • Academic Vocabulary
  • Academic Reading
  • FCE / CAE / CPE Exam Practice
  • IELTS / TOEFL Preparation

Príklady voľnočasových aktivít

Vycestovať do Kanady a venovať sa iba štúdiu cudzieho jazyka – to by bol hriech. Objavte túto krásnu krajinu a naplánujte si výlety podľa svojich záujmov. Možností sú stovky, v Toronte alebo vo Vancouveri. Mimochodom, kde lepšie si zdokonalíte svoju angličtinu, ako pri zážitkoch?

Aktivity v jazykovom pobyte pre dospelých - Toronto

Fascinujúca Kanada

Kultúra, šport, relax, architektúra, príroda... Nech vás zaujíma čokoľvek, v Kanade to nájdete. Objavíte svet, ktorý ste doteraz videli len z TV obrazovky a prestaňte svoje sny snívať – prežite ich.

Ubytovanie a strava

Ubytovaní budete v hostiteľských rodinách. Škola s nimi dlhodobo spolupracuje a pravidelne ich kontroluje. So stravovaním si nerobte starosti, je zabezpečené formou plnej penzie. Veľkou výhodou tohto ubytovania je kontakt s kanadským prostredím, takže sa v angličtine budete zlepšovať nepretržite.
Ak dávate prednosť väčšiemu súkromiu, radi vám zabezpečíme ubytovanie v rezidencii s vyšším štandardom.

Cena za 2-týždňový pobyt

918 eur s DPH / osobu

V roku 2020 bude cena 958 eur takže ušetríte 40 eur na jednu osobu, a pri cene 1836 eur (dve osoby) až 80 eur.

Jazykový pobyt obsahuje: školné 30 h, ubytovanie v dvojposteľovej izbe, 3 jedlá/deň, registračný poplatok, poplatok za ubytovanie, doprava z letiska, doprava na letisko.

Doplatok za sezónu jún, júl, august je 16 € / týždeň. Cena môže byť mierne ovplyvnená zmenou kurzu kanadského dolára - eur. Letenka nie je zahrnutá v cene. Radi ju pre vás nájdeme za najvýhodnejšiu cenu. Cena platí od 25.11.2019 do 31.12.2019.

Toronto alebo Vancouver?

Lepší výber nemôžete mať. Vancouver je považovaný za jedno z najlepších miest pre život. Jazyková škola ILAC sa nachádza v príjemnej časti mesta plnej nákupných centier. Má 73 tried, modernú spoločenskú miestnosť, terasu, wifi zdarma a obrovské TV plátno, kde prebiehajú filmové večery.

Toronto je kosmopolitné mesto s puncom najbezpečnejšieho v severnej Amerike. Je známe svojím nočným životom, nákupnými zónami a priateľskou atmosférou. Škola s 90 klimatizovanými triedami, wifi pripojením na internet zdarma sa nachádza v úplnom centre Toronta, časti Yorkville.

AKÝ JE POSTUP?

Nemôže to byť jednoduchšie ako s ILAC-om. Do Kanady sa s nami dostanete najľahšie.


Zistíme, aká je vaša predstava a spoločne vyberieme najvhodnejší program.


Zaregistrujeme vás a počkáme na potvrdenie registrácie, čo trvá 1 – 2 dni.


Poprosíme vás o úhradu poplatkov a vybavíme vám spiatočnú letenku do Kanady.


Po prijatí úhrady príde akceptačný list a všetky papierovačky máme vybavené.


Dva-tri týždne pred odchodom prídu z ILAC-u informácie o rodine, kde budete ubytovaný.


Let do Kanady. Užijete si ho naplno. Škola si vás následne prevezme a ponúkne vám ubytovanie.


Zoznámenie sa s Torontom alebo Vancouverom. Vysvetlíme vám všetko potrebné, aby tieto mestá boli vaším druhým domovom.


Začíname s výučbou – vstupným testom, na základe ktorého budete zaradený/á do skupiny.

Stačí vložiť do obálky a položiť pod tromček

Voycher jazykový pobyt v Kanade so zľavou

Nestrácajte čas, Vianoce sa blížia

Napíšte nám email na adresu info@lifeincanada.sk alebo zavolajte na tel. číslo: 0918 918 180. Váš pobyt pre dvoch doladíme do najmenších detailov aby všetko vyšlo na jednotku s hviezdičkou.

Chceme vám čo najviac uľahčiť používanie našich stránok. Preto používame cookies. Prehliadaním stránok súhlasíte s ich používaním.