Boli sme na „Canada partnership forum“

Veľvyslanectvo Kanady pre Českú republiku v Prahe bolo miestom tohtoročného školenia ILAC agentov, a my sme si z neho odniesli veľa noviniek z oblasti jazykového vzdelávania a možností štúdia a práce v Kanade. Chceme sa s vami podeliť o niekoľko zaujímavých informácii z tejto udalosti.

Jonathan Colber – jeden zo zakladateľov a zároveň riaditeľ ILAC jazykovej akadémie nás privítal a opäť presvedčil, že ILAC je tou najlepšou cestou za životom v tejto úžasnej krajine. O najvyššej kvalite jazykových pobytov svedčí množstvo pribúdajúcich medzinárodných ocenení, a hodnotenia študentov z celého sveta, ktorí vyzdvihujú príjemnú a priateľskú atmosféru v triedach a mimo nich.

Viete, že ILAC na svojej pôde privíta viac ako 16 000 študentov ročne z viac ako 90 krajín sveta, a pýši sa najlepším prípravným univerzitným programom v Kanade?

Súčasťou ILAC je aj súkromná vysoká škola ILAC International College. Keďže väčšina študijných programov obsahuje aj pracovnú prax „Co-op“, jej prostredníctvom získate nielen kanadský diplom, ale aj neoceniteľné skúsenosti na kanadskom pracovnom trhu. Svoju obchodnú angličtinu tak dostanete na podstatne vyššiu úroveň.

Veľkou výhodou je tiež partnerstvo s viac ako 85 univerzitami a vysokými školami v Kanade. Jednou z nich je aj Seneca College sídliaca v Toronte, ktorá do Prahy prišla predstaviť ponuku svojich programov. Vyberie si každý – je ich viac ako 190.

Neviete po anglicky „ani zaťať“? Kedysi to nevedela ani naša Janka, ktorá na našom školení nemohla chýbať. Porozprávala nám o svojich začiatkoch v Kanade a skúsenostiach nadobudnutých počas štúdia na ILAC a ILAC International College, ktoré jej umožnilo naučiť sa perfektne anglicky. Momentálne pracuje priamo pre ILAC ako naša regionálna ambasádorka.

Len tak mimochodom, viete, že ILAC má svojho maskota? Je ním los Stanley a keď budete v ILAC-u, nezabudnite sa s ním odfotiť. Stanley má aj svoj Instagramový účet a vaša spoločná fotka môže byť jeho ozdobou. :-)

Školenia ILAC sú pre nás významným zdrojom informácií a komunikačným kanálom so školou, ktorá s nami dbá na to, aby váš jazykový pobyt prebehol podľa očakávaní. A my sme hrdí, že sme jej súčasťou.

Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli k vynikajúcej atmosfére. Užili sme to. 

Vám študentom chceme odkázať: nesnívajte sny! Prežite ich a chyťte sa šance, ktorá zmení váš život. Kanada je právom označovaná ako krajina príležitostí a jazykové pobyty ILAC patria k najlepším na svete. Kontaktujte nás, o všetko sa postaráme.

Banner jazykové pobyty v Kanade

Prečo milujú študenti ILAC?

ROZMANITOSŤ

ILAC navštevuje každý rok niekoľko tisíc študentov z viac ako 75 krajín sveta

100% ZÁŽITKY

Zabudnite na nudu, angličtinu sa najlepšie naučíte na spoločných aktivitách

NOVÍ PRIATELIA

Vďaka angličtine získate desiatky nových priateľov z celého sveta