5 dôvodov, prečo si vybrať jazykový pobyt v Kanade

Rozmýšľate nad jazykovým pobytom a zvažujete kam ísť? Anglicko, Malta, Dánsko, Írsko, Cyprus, Austrália, USA? Možností je veľa. Prezradíme vám, prečo sa práve Kanada stáva z roka na rok populárnejšou destináciou pre jazykový pobyt.

Vysoká úroveň škôl

Kanadské školy patria nepochybne medzi najlepšie na svete a ILAC nie je výnimkou. Je držiteľom viac ako 25 ocenení za kvalitné vzdelávanie a špičkový servis.

Prijateľné ceny

Poplatky za jazykové kurzy v ILAC sú porovnateľné alebo dokonca nižšie ako kurzy v jazykových školách v Anglicku alebo na Malte.

Bezpečnosť

V roku 2018 sa Kanada podľa GPI (Global Peace Index) umiestnila na 6. priečke najbezpečnejších krajín sveta. Anglicko na 57., Austrália 13. a Írsko na 10. mieste. Zárukou bezpečia a vysokej kvality pobytu je fakt, že Vancouver je považovaný za 6. najlepšie mesto pre život a Toronto 7.

Do Kanady zapadnete

Kanada je jednou z etnicky najrozmanitejších krajín sveta. Skoro každý Kanaďan má v rodine predkov, ktorí  sa prisťahovali z inej krajiny. Pre svoju bohatú históriu v oblasti imigrácie a sociálnej akceptácie sa tu ako študent z cudzej krajiny budete cítiť vítaný.

Aktivity, výlety, zážitky... koľko len zvládnete

Fantastické možnosti, nádherná príroda – v krajine 14-krát väčšej ako Francúzsko sa určite nebudete nudiť.  Niagarske vodopády, Capilano Suspension Bridge, turistika v Skalnatých vrchoch (The canadian Rockies), lyžovačka v stredisku Whistler a mnoho iného. Príležitostí je toľko, že by vám nestačilo aj niekoľko jazykových pobytov.

Jazyková škola ILAC ponúka okrem štúdia angličtiny aj bohatý spoločenský program. Nemusíte sa báť, že si výlety budete musieť pracne vybavovať a organizovať sami. Všetko spolu naplánujeme.

Dôvodov prečo si vybrať jazykový pobyt v Kanade objavíte oveľa viac.

Váš jazykový pobyt v Kanade bude bezpečný, cenovo dostupný, v špičkovej škole, s obrovským množstvom zážitkov, a čo je najdôležitejšie, aj 7 000 km od Slovenska sa budete cítiť ako doma.

Radi vám pripravíme nezáväznú ponuku. Stačí nám Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo zavolať na tel. číslo 0918 918 180.

Banner jazykové pobyty v Kanade

Prečo milujú študenti ILAC?

ROZMANITOSŤ

ILAC navštevuje každý rok niekoľko tisíc študentov z viac ako 75 krajín sveta

100% ZÁŽITKY

Zabudnite na nudu, angličtinu sa najlepšie naučíte na spoločných aktivitách

NOVÍ PRIATELIA

Vďaka angličtine získate desiatky nových priateľov z celého sveta

Chceme vám čo najviac uľahčiť používanie našich stránok. Preto používame cookies. Prehliadaním stránok súhlasíte s ich používaním.